Úvod Bytový textil Froté ručníky, osušky, župany...


Froté ručníky, osušky, župany...

Tisk Email
Župan prowell
ručníky a osušky Wa-ter
rucniky-osysky-GRAND-GR001
rucniky-osusky-TERRY-015-016
detsky-zupan-PROWELL PATRIK

Naše tradiční froté výrobky – především ručníky, osušky a župany jsou díky své vysoké kvalitě, výborné savosti a dlouhé životnosti vyhledávané a velmi oblíbené. V naší nabídce najdete širokou škálu rozměrů, rozličných barev a vzorů. Našim zákazníkům nabízíme možnost zakázkové výroby včetně možnosti vytkání či vyšití loga či jiného motivu a digitální tisk v borduře ručníků a osušek

Naše froté výrobky stále vyvíjíme. V naší nabídce najdete tyto luxusní kolekce s novými užitnými vlastnostmi:

terryTerry

Luxusní Super soft froté ručníky a osušky

Logo-WA-TERWa-ter

Specifická kolekce froté ručníků, osušek, předložek a županů Water kombinuje nejlepší vlastnosti froté a wafle v jedné konstrukci.

Natural-cotton-logo-COLORNatural cotton

Přirozená krása bavlny - ekologicky šetrné výrobky bez chemických úprav

prowell revolution in bathroomProwell

Novinka na trhu. Nová funkční froté tkanina vhodná na ručníky, osušky, dětské osušky a župany s novým uživatelským komfortem „DRY in WET“.

Výrobky Prowell charakterizuje

  • výborná savost
  • hřejivý komfort
  • malá objemnost
  • rychlé schnutí

Froté ručníky a osušky

Froté ručníky a osušky nabízíme v atraktivní barevnosti pro možnost sladění s Vaší koupelnou. Jistě Vás zaujmou i naše specifické kolekce pro sport či plážové osušky. Froté ručníky nabízíme ve standardních rozměrech 50x100 cm, 70x140 cm, 100x180 cm, kolekci Water v rozměrech 50x90 cm, 65x130 cm.

Froté župany

Vyrábíme a dodáváme dámské, pánské a unisex župany klasických střihů a nové módní kolekce županů s atraktivními střihy. Elegantní provedení, propracované střihy, módní barevnosti a měkký savý froté materiál Vás jistě zaujmou. Nabízíme i modely se zdobnou výpustkou či kvalitní výšivkou

Velikosti županů

Froté výrobky pro děti

Náš dětský sortiment je připraven s nejvyšší péčí právě pro Vaše děti a juniory  - vyberte si dětské ručníčky (30x50 cm), dětské osušky s kapuckou ( 75x75 cm, 70x100 cm), žínky ( 15x24 cm ), dětské pelerínky pro děti 2-4 a 4-6 let, dětské župany ve velikostech 128, 140, 152, 164 cm a další froté výrobky s dětskými motivy podle Vašeho vkusu a přání Vašich dětí.

Froté metráže

Vyrábíme a dodáváme froté metráže tkané i pletené pro výrobu županů a dalších froté výrobků. Metráže dodáváme zpravidla v šíři 150 cm. Pro nákup metráží kontaktujte naše prodejní oddělení.

Zakázková výroba

Pro velkoodběratele zajišťujeme zakázkovou výrobu široké škály froté výrobků včetně výroby zákaznického dezénu, výšivky tisku v borduře. Zajistíme i zákaznické balení a značení výrobků. S Vaší poptávkou neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení.

Froté jako hodnotný dárek

Naše výrobky jsou vzhledem ke své vysoké kvalitě vhodné i pro komerční použití jako dárek pro partnery, dárky zaměstnancům či ocenění při široké škále sportovních soutěží. Připravíme Vám nabídku včetně grafického zpracování.