Úvod Hotelový textil Hotelový textil


Hotelový textil

Tisk Email
Vybaveni pokoje
Vybaveni restaurace
Vybaveni Wellness
Vybaveni koupelny

Naše společnost se dlouhodobě zabývá vývojem, výrobou a prodejem sortimentů vhodných pro hotely, penziony, restaurace, lázeňské domy, Wellness centra, nemocniční a pečovatelská zařízení.

Nabídka sortimentů a servisu

Nabízíme širokou paletu výrobků vhodných pro

  • Vybavení pokojů – ložní povlečení, prostěradla, chrániče matrací, přikrývky a polštáře
  • Vybavení restaurací – ubrusy, podložky pod ubrusy, rautové sukně, povlaky na židle, číšnické zástěry, utěrky
  • Vybavení koupelen – froté ručníky, osušky, předložky a župany, pantofle, pracovní ručníky
  • Vybavení Wellness – ručníky, osušky, bederní roušky, župany, turbany, čelenky, prostěradla

Podle požadavků zákazníků můžeme vytkat žakárský dezén s logem či vyšít logo zákazníka a zajistit výrobu v široké škále barev a rozměrů.

Dodáváme i propagační a dárkové předměty s neomezenými možnostmi digitálního tisku na lůžkoviny, ubrusoviny a v borduře froté ručníků a osušek.

Kvalita a garance

Garantujeme vysokou kvalitu a výborné užitné vlastnosti. Jsme držiteli Certifikátu EN ISO 9001 : 2008, značky QZ - zaručená kvality, Osvědčení Professional

Hotelový katalog

hotelovy-katalogZákladní nabídka sortimentu je soustředěna v našem hotelovém katalogu. Nabízený sortiment jistě osloví širokou škálu zákazníků a přinese komfortní pocit uživatelům našich výrobků.

 Prohlédněte si náš katalog a pro další informace použijte formulář nebo kontaktujte prodejce a my Vám na základě Vašeho požadavku vytvoříme individuální velkoobchodní nabídku.

Využít můžete i náš Online velkoobchod s hotelovým textilem

 

VEBA-ht-Professional bez loga

 

Naše výrobky jsou dlouhodobě testovány v průmyslových prádelnách. Široká škála našich výrobků získala Osvědčení „Prádlo PROFESSIONAL" – textilie deklarované jako hotelové (prádlo určené k údržbě průmyslovým praním) od Textilního zkušebního ústavu Brno.

Výrobky označené značkou PROFESSIONAL splňují svojí konstrukcí a konfekčním zpracováním vysoké požadavky průmyslových prádelen na kvalitní údržbu prádla a jeho výborné vlastnosti a dlouhou životnost i po mnohonásobném průmyslovém praní. Při vývoji těchto výrobků byl zohledněn požadavek hoteliérů na nízké náklady na údržbu prádla a zároveň dlouhou životnost.

Pro stále rostoucí segment Wellness center nabízíme nové velmi kvalitní froté výrobky řady Wa-ter a Prowell, které mají nové uživatelské vlastnosti a jsou chráněny užitnými vzory.

Společnost PAPILLONS je garantovaným dodavatelem Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR).

Vybraný hotelový sortiment naleznete i ve velkoobchodní síti Makro v ČR a Metro na Slovensku.