Úvod
 • Botanic bed - TENCEL
 • Natural cotton
 • Luxusní nežehlivé povlečení „Art Print“
 • Luxusní froté ručníky a osušky „Super soft“
 • Luxusní damaškové povlečení s nežehlivou úpravou
 • FUNKČNÍ FROTÉ VÝROBKY S NOVÝM UŽIVATELSKÝM KOMFORTEM „DRY in WET“ výborná savost hřejivý komfort rychlé schnutí malá objemnost
Previous Next


Prowell

Tisk Email
Župan Prowell
Župany Rommy - Prowell
Osušky Prowell
Prowell - nápis

Froté ručníky osušky, dětské osušky a župany z nové funkční froté tkaniny Prowell jsou unikátní novou  konstrukcí a použitím dvou materiálů s odlišnými charakteristikami. Výrobky Prowell získaly nové vlastnosti a nový uživatelský komfort „DRY in WET“ – česky „suchý ve vlhkém“. Základem konstrukce je bavlna s výbornou savostí a polyester, který v našem přízovém provedení velmi dobře odvádí vlhkost od těla a předává ji bavlněné části, ze které se vlhkost odpařuje.

Vzhledem k nové konstrukci jsme také dosáhli menší objemnosti, která je jednou z důležitých nových výhod tohoto výrobku a jistě ji oceníte především při cestování.

prowell revolution in bathroom seda cernaVýrobky řady Prowell představují nový komfort, který nazýváme DRY in WET - česky „suchý ve vlhkém“. Proto výrobky Prowell, především župany, osušky nebo lehátkové osušky, doporučujeme všude tam, kde člověk přichází do styku s vodou, chce se osušit a přitom si zachovat pocit sucha a tepla. Tyto výrobky jsou vhodné především pro vybavení Wellness, své uplatnění najdou i v lázních, rehabilitačních centrech a nemocnicích. Výrobek navíc dále vyvíjíme, aby byl dobře využitelný u bazénu, na dovolené u vody i v dalších oblastech.

Výrobky Prowell charakterizuje

 • výborná savost
 • hřejivý komfort
 • malá objemnost
 • rychlé schnutí

Výrobky Prowell, především župany a osušky doporučujeme všude tam, kde člověk přichází do styku s vodou, chce se osušit a přitom si zachovat příjemný pocit sucha a tepla. Výrobky jsou vhodné na pláž, k bazénu, do wellness, lázní, rehabilitačních center a přispějí jistě i k dobré pohodě doma po běžné koupeli. Další výhodou je menší objemnost, kterou jistě oceníte při cestování.

Materiálové složení

65% Bavlna + 35% Polyester

Praní při maximální teplotě 60 °C - normální postup.Výrobek se nesmí bělit.Výrobek se může sušit v bubnové sušičce při normální teplotě.Výrobek se nesmí žehlit.Výrobek se nesmí chemicky čistit.(beleni povolenopouze bílá )

Moderní technika

Naše společnost při vývoji nové konstrukce plně využila možností moderní tkací techniky, kterou jsme zakoupili v letech 2009 a 2010. Uplatnili jsme i naše zkušenosti z vývoje kolekce Water.  Investice Veby do nového strojního zařízení na úpravu tkanin nám zase otevřely prostor pro barvení směsových tkanin a k dosažení výborného omaku a nízkých srážlivostí.

Kvalita

Výrobu jsme zahájili počátkem roku 2012. V tomto období úspěšně proběhlo komplexní testování, takže k Prowellu můžeme doložit Osvědčení „Prádlo PROFESSIONAL“ o jeho vhodnosti pro opakované průmyslové praní i značku QZ a Česká kvalita dokládající zdravotní nezávadnost a vhodnost pro děti do tří let.
Výrobky Prowell jsme oficiálně představili  v dubnu 2012 v našem novém Hotelovém katalogu s sekci prádla pro Wellness.

Pozitivní ohlasy

Naše společnost operuje na trhu celé Evropy i mimo starý kontinent. Všude, kde jsme tento nový výrobek a jeho unikátní vlastnosti představili, naše zákazníky zaujal. Není divu, takto revoluční změna se na trhu již dlouho neobjevila.

Ke stažení

Prowell-skladacka
Leták PROWELL
(pdf)